Binance
Yurtiçi

Le Meridien Hotel İstanbul

Binance

Etiler’de modern ve uygun fiyatlı bir otel

İstanbul Etiler’de business otel kavramını kalite ile başarılı bir şekilde birleştirebilmiş bir otel Le Meridien. İş merkezlerine yakınlığı nedeniyle de sıklıkla tercih ediliyor ve modern konsepti ile gerçekten göz dolduruyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da iş için ağırladığım misafirlerime Levent’e yakın bir konaklama adresi ararken tanıştım bu otel ile. Sade ve şık tasarımı ile ilk bakışta farklı olduğunu hissettiriyor. Fiyat konusunda da şişirilmemiş bir fatura çıkarıyor karşınıza.

le meridien lobi

 

Le Méridien Istanbul Etiler

Otelin konumu gerçekten çok iyi. İkinci köprünün hemen dibinde. Özellikle Levent ve Maslak bölgelerinde işleriniz varsa ve birkaç gün kalacak kaliteli ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız doğru adres olduğunu söyleyebilirim. Misafirlerinizi ağırlamak için de gönül rahatlığı ile yer ayırtabilirsiniz. Bu konularda çok titiz biri olarak otelde bir gece geçirdim kendi misafirlerimi ağırlamadan önce. Hizmet konusunda hiçbir olumsuz durum ile karşılaşmadım. Odaların geniş ve ferah olması da özellikle bir artı. Yataklar rahat ve banyolar şık. Odalar zarif ve sade bir şekilde döşenmiş ve bir eksiklik yok. Manzarasının güzelliği için özellikle roof bar misafirleriniz ile bir şeyler içebileceğiniz güzel bir mekan.

etiler le meridien bar

Etiler Le Meridien otel gerçek anlamda bir lüks şehir oteli. İş ile ilgili konaklamalarda öncelik vermenizi tavsiye etsem de, İstanbul’da güzel bir hafta sonu kaçamağı için de doğru tercih olabilir. Manzara severler için özellikle yüksek katlardan odalar tavsiye ederim.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *