Binance
ets tur çağrı merkezi
Yola çıkmadan

Geceleri çağrı merkezini kapatan bir turizm şirketi: ETS Tur

Binance

ETS Tur müşteri hizmetleri çağrı merkezi:

Şimdi bir düşünün; gece yarısı şehirden uzak bir tatil beldesindesiniz. Son dakika check-in yapıp konaklayacağınız bir otel arıyorsunuz. Laptop’unuzu açıp ETS Tur üzerinden yakınlarda bir otel seçiyorsunuz ve ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Tam bu sırada sitenin ödeme ekranında bir hata mesajı çıkıyor. Paranız banka hesabından çekildiği halde rezervasyonunuz yapılamıyor. Telefonunuzu elinize alıp ETS Tur çağrı merkezi numarası olan 444 03 87 ‘yi çeviriyorsunuz. Telesekreter saat 01’den sonra kapalı olduklarını ertesi gün 09 itibari ile ulaşabileceğinizi söylüyor size. Fakat saatler 00:28’i gösteriyor henüz. Bu bir turizm şirketi! Sözde Türkiye’nin en büyüğü. Fakat gece çağrı merkezi kapalı. Müşterisinin parasını almış. Otelini vermemiş ve telefonlara da bakmıyor. Turizm devi Türkiye’den neden bir Booking çıkmıyor bir kez daha anlıyorsunuz.

Bankanızı arıyorsunuz paranızın “ETS Ersoylar Turizm” tarafından çekildiğini söylüyor ve onlar ile görüşmeniz gerektğini belirtiyor.

ETS Tur çağrı merkezini arıyorsunuz bu saatte hizmet vermediklerini yarın aramanızı söylüyor. Dikkat edin saatler 00:28.

Oteli arıyorsunuz kendilerine bir rezervasyon onayı ulaşmadığını söylüyor.

Olayı anlattığınızda otelin mahçubiyet içinde indirim teklifi ile karşılaşıyorsunuz. Zira kapıda kalmış bir müşteri. Otel utanıyor, banka utanıyor ama ETS Tur utanmadan uyumaya devam ediyor. Gece yemek söylediğinizde 40 liralık siparişinizde problem olursa aracı firmanın çağrı merkezine bile ulaşabiliyorsunuz. Fakat dünyaya tatil satan bir şirketin çağrı merkezine ulaşamıyorsunuz. İşsiziliğin tavan yaptığı ülkede, asgari ücret 330 dolarken çağrı merkezinden kısan bir turizm şirketi. Üstelik başındaki insan bu ülkenin Turizm bakanı olarak atanmış.

Tatiliniz işkenceye dönüşmesin, sinirleriniz bozulmasın ve özellikle de iyi bir müşteri hizmetleri ve satış sonrası desteği olsun istiyorsanız ETS’den uzak durun. Onlarca seçenek varken böyle bir riske girmeye hiç gerek yok.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *